Nowy gracz na mieście: rower elektryczny Dott

To jak jazda na rowerze, ale lepiej. Jedna aplikacja, dwa pojazdy i nieograniczona wygoda. Dzięki naszym nowym rowerom elektrycznym miejscy poszukiwacze przygód mają jeszcze więcej możliwości do codziennych ekologicznych podróży. Wskakuj na rower i śmigaj ulicami miasta, bezpiecznie omijając korki i docierając na czas - bez kropli potu.

Multimodalne podejście do znanego ulubieńca

Jasnoniebieski rower elektryczny stanowi kolejny kamień milowy w naszym nieustającym dążeniu do budowania oddychających miast skupionych wokół ludzi. Zaprojektowany dla każdego i na każdą okazję, e-rower jest dobrze znaną opcją dla tych, którzy chcą wypróbować ekologiczne podróżowanie, ale nie mieli jeszcze okazji wskoczyć na jedną z naszych hulajnóg.

Zwiększając liczbę rowerzystów na naszych ulicach, możemy zrobić ważny krok w kierunku bardziej zrównoważonych miast. Wykazano, że rowery elektryczne jako forma transportu pomagają zniwelować różnice wiekowe w korzystaniu z mikromobilności, umożliwiając szerszemu gronu osób w różnym wieku powrót na drogi (Harms, 2015). Jeden z naszych współzałożycieli, Maxim Romain, postrzega to jako główną zaletę:

“Chcieliśmy zaoferować usługę, dzięki której jeszcze więcej osób - w tym moja mama - poczuje się w 100% pewnie podczas jazdy. Z tego powodu rower elektryczny jest bardziej uniwersalnym pojazdem, który możemy zaproponować w naszych miastach”.

Wypróbuj go sam! E-rower Dott miał swój debiut w Paryżu, a już wkrótce pojawi się także w kolejnych miastach w tym w Rzymie, Londynie i wielu innych. Dzięki aplikacji Dott na swoim telefonie, możesz dowolnie wybierać środek transportu w zależności od nastroju i cieszyć się wygodnym sposobem przemieszczania się, który jest jednocześnie przyjazny dla Twojego portfela. Po prostu otwórz aplikację, wybierz pojazd i ruszaj w drogę.

Łatwy, bezpieczny i ekologiczny

Inteligentny projekt, inteligentni pracownicy i inteligentna technologia sprawiają, że w Dott koła się kręcą. Nasz nowy rower elektryczny został zaprojektowany od samego początku tak, aby był wygodny, bezpieczny i trwały.

Zapomnij o niewygodnych podróżach po wyboistych drogach. Brukowane ulice nie stanowią już problemu dla naszych wytrzymałych opon i 26-calowych kół. Możesz też dostosowywać siodełko do własnych preferencji, a dzięki zamontowanemu koszykowi nie będziesz już się pocił od plecaka. Użyteczny zintegrowany wyświetlacz na kierownicy pokazuje poziom naładowania baterii, prędkość pojazdu i mapę w aplikacji, dzięki czemu nie musisz już sięgać po telefon i narażać się na niebezpieczeństwo podczas jazdy.

Mechaniczne hamulce bębnowe na przednich i tylnych kołach zapewniają bezpieczne hamowanie i są bardzo czułe nawet dla kierowców o mniejszych dłoniach. Dzięki mocnemu oświetleniu z certyfikatem CE, które wskazuje Twoją pozycję w każdych warunkach pogodowych, zawsze będziesz widoczny. A jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z rowerami, nasza aplikacja przeprowadzi Cię krok po kroku po przepisach bezpieczeństwa, abyś mógł pewnie ruszać w drogę. W zakładce „Pomoc” możesz również zajrzeć do instrukcji Jak jeździć na naszych rowerach.

Rowery elektryczne Dott zostały zaprojektowane tak, aby dbać zarówno o miasta, jak i ich mieszkańców. Nasze pojazdy są zasilane przez wymienne baterie, które były najważniejszym czynnikiem w redukcji emisji dwutlenku węgla podczas ich eksploatacji (o 56% do 81% w naszych testach). A dodatkowo dzięki gwarantowanemu zasięgowi 60 km, możesz długo cieszyć się przyjemnością z jazdy, jednocześnie przyczyniając się do budowania niskoemisyjnej przyszłości.

Chcieliśmy zaoferować usługę, dzięki której jeszcze więcej osób - w tym moja mama - poczuje się w 100% pewnie podczas jazdy. Z tego powodu rower elektryczny jest bardziej uniwersalnym pojazdem, który możemy zaproponować w naszych miastach.

Jak jeździć i parkować

Niezależnie od tego, czy właśnie wychodzisz z domu, czy jesteś już na ulicy, wystarczy, że otworzysz aplikację Dott. Od razu pokaże się mapa i będziesz mógł zlokalizować nasz najbliższy rower lub hulajnogę. Gdy już znajdziesz swój pojazd, zeskanuj kod QR, aby go odblokować. Nie zapomnij wybrać karnetu lub zniżki tuż przed rozpoczęciem jazdy, aby dodatkowo zaoszczędzić.

Gdy już bezpiecznie dotrzesz na miejsce, nadszedł czas na właściwe parkowanie. W większości miast Dotty należy parkować w wyznaczonych miejscach oznaczonych na mapie aplikacji niebieskimi pinezkami „P”. Ponadto podwójna nóżka z tyłu pojazdu pomaga utrzymać nasze e-rowery dumnie w pionie. To w połączeniu z naszą inteligentną funkcją parkowania oznacza, że miasta pozostają bezpieczne, a mniej pojazdów jest przewracanych przez wiatr lub pozostawianych niedbale na ulicach.

Zdrowsza przyszłość, miasto po mieście

Tętniące życiem, skoncentrowane na człowieku miasto jest o wiele bardziej przyjazne do życia niż zatłoczone, pełne samochodów. Rowery są już bardzo ważną częścią ekosystemu naszych miast, a wybór elektrycznego roweru Dott na następny przejazd to prosty sposób na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska, jazda po jeździe. Podróżowanie na rowerach Dott nie tylko przyczynia się do tworzenia bardziej zintegrowanych, bezpiecznych i oddychających przestrzeni miejskich, ale także przynosi korzyści dla zdrowia. Jazda na świeżym powietrzu jest dobra dla Twoich płuc, wzmacnia mięśnie i daje Ci świeższe spojrzenie na świat, szczególnie przed i po pracy. Wybierz niebieski, aby być zielonym!

Przyszłość rysuje się pozytywnie i chcielibyśmy, abyś dołączył do nas w tej podróży. Wystarczy, że pobierzesz aplikację Dott i od razu możesz cieszyć się większą swobodą, łatwością i przystępnymi cenami w przemieszczaniu się. Twoja następna ekologiczna jazda jest na wyciągnięcie ręki.

Poznaj rowery elektryczne Dott

  1. Mechaniczne hamulce bębnowe z przodu i z tyłu dla długotrwałego bezpieczeństwa i wydajności

  2. Mocne i jasne światła z certyfikatem CE idealne do jazdy nocą i w złych warunkach atmosferycznych

  3. 60 km gwarantowanego zasięgu dla pełnej radości z jazdy na dłuższych trasach

  4. Zintegrowany wyświetlacz w kierownicy pozwala kontrolować poziom baterii i prędkość

  5. Nieoceniony nowy IoT z ulepszonym GPS (od EOY) o wysokiej dokładności dla bezpieczniejszych podróży i łatwiejszego parkowania

  6. Regulowane siodełko i zamontowany koszyk dla komfortu i łatwości w przemieszczaniu się z punktu A do B

  7. 26-calowe koła z wytrzymałymi oponami zapewniają dobrą przyczepność na drodze i pewność podczas jazdy

  8. Bezszczotkowy silnik elektryczny i blokada z tyłu ze zintegrowanym systemem 2 w 1

  9. Podwójna nóżka rowerowa dla pewnego parkowania bez przewracania się nawet podczas silnego wiatru

  10. Wymienna bateria, która posiada zabezpieczenie i certyfikat oraz sprawdzoną logistykę wymiany

Zobacz więcej

Wskakuj na pokład!