Hulajnogi elektryczne w Europie: nowy sposób na codzienne podróżowanie

W dzisiejszych czasach bardziej niż kiedykolwiek nasze miasta potrzebują oddechu od korków samochodowych, zanieczyszczeń i przepełnionego transportu publicznego. To właśnie otwiera możliwości dla elektrycznych hulajnóg.

W ciągu ostatnich kilku lat hulajnogi elektryczne zyskały na popularności jako naturalny sposób poruszania się po naszych miastach w codziennym życiu. Najwięcej osób korzysta z nich w stolicach Europy, gdzie infrastruktura, siatka połączeń i krajobraz są dla nich idealne. Dzięki specjalnie wytyczonym ścieżkom rowerowym, jasnym wytycznym dotyczącym parkowania oraz wskazówką na temat bezpieczeństwa w aplikacji, poruszanie się hulajnogą jest dziecinnie proste. Jest to ekologiczny, niedrogi i wydajny sposób na przejazd z punktu A do B, a dodatkowo hulajnogi można znaleźć niemal za każdym rogiem.

Zapoznaj się z naszą poniższą infografiką, aby dowiedzieć się więcej, jak i dlaczego nasi klienci uwielbiają Dott oraz dokąd się wybieramy w najbliższej przyszłości.

Zobacz więcej

Wskakuj na pokład!